NPI pirkimų specialistas (-ė)

Scroll to content

Apie Kitron

Kitron - elektronikos gamybos paslaugas teikianti tarptautinė korporacija, suteikianti galimybę susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais ir technologijomis, bei įgyti vertingos patirties dirbant kartu su profesionalių darbuotojų komanda. UAB Kitron Kaune dirba apie 750 darbuotojų, metinė apyvarta siekia apie 100 mln. EUR. Esame perspektyvi ir nuolat auganti įmonė, daug investuojanti į gamybos procesų tobulinimą bei darbuotojų ugdymą.

Kaunas
Kandidatuoti iki: 2021.01.22

Darbo pobūdis:

  • Tiekėjų paieška ir komponentų, skirtų prototipų gamybai, pirkimas;
  • NPI (naujų produktų įvedimo) gaminiams reikiamų žaliavų sąmatų skaičiavimas;
  • Rizikų, susijusių su savalaikiu komponentų tiekimu, valdymas ir susijusių problemų sprendimas.;
  • Sistemingas su prototipų gamyba susijusių užduočių ir informacijos (susijusios su komponentų charakteristikomis ir tiekimu) valdymas;
  • Bendravimas su klientais, dalyvavimas naujų projektų komandos susitikimuose.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (gamybos, verslo administravimo ar elektronikos srityse);
  • Darbo su pirkimais patirtis (tiekėjų paieška, tiekimo terminų ir sąlygų derinimas);
  • Greita orientacija sprendžiat iškilusias problemas, rizikas;
  • Puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Labai geros MS Excel žinios;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes siūlome:

  • Siūlomas darbo užmokestis nuo 1600 EUR (brutto), priklausantis nuo kandidato kompetencijų ir patirties;
  • Lankstų darbo laiką;
  • Papildomas laisvas dienas;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • Metines premijas priklausančias nuo rezultatų;
  • Papildomas išmokas pagal įmonėje galiojančią tvarką;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes, nuolat besivystančioje, tarptautinėje kompanijoje;
  • Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Komandines/strategines sesijas bei įmonės renginius.

O gal žinote, kam šis darbas puikiai tiktų? Praneškite apie tai jiems!

Kitron Lithuania

Taikos pr. 151
52119 Kaunas Adresas jobs.kaunas@kitron.com +370 37 213 402

Jau dirbate Kitron Lithuania?

Prisijunk ir kartu ieškokime bei raskime jums naują kolegą (-ę).

@kitron.com
  • Laura Čekanavičienė
  • Raimonda Preimonaitė
  • Viktorija Bagdonė
  • Vita Staniukynaitė
Teamtailor

Pareiškėjo sekimo sistema „Teamtailor“